חקירה כלכלית מקיפה: מה היא כוללת

במידה והיחסים בין בני הזוג אינם תקינים והריבים רק הולכים ומחריפים, הרי הצעד הבא זה גירושין. לאחר קבלת ההחלטה וכניסה של עורכי דין – רבים בוחרים לבצע חקירה כלכלית מקיפה.

מה כוללת החקירה

חקירה כלכלית מקיפה כוללת בין היתר מידע על היקף הנכסים של בן הזוג ואת גודל המשכורת שלו וכן את כמות הנכסים אשר הוברחו לחו"ל.

בשל העובדה כי הליך גירושין בין בני זוג כולל לא פעם מלחמה בין עורכי הדין, הרי מדובר באינטרס של כל אחד מהצדדים לגלות על היכולות הכלכליות של הצד האחר.

כיצד מתבצעת חקירה כלכלית במהלך גירושין

בגידות בנישואין

במהלך גירושין ובאמצעות בחינת היכולות הכלכליות של בני הזוג בית המשפט יוכל לקבוע את גובה תשלום המזונות ואת חלוקת הרכוש המתאימה בהתאם לנתונים אשר קיבל.

במידה והגבר בעל יכולת כלכלית גבוה במיוחד, הרי בית המשפט יכול לפסוק לטובת קבלת מזונות בסכום גבוה. עם זאת, כאשר האישה מסתירה את היכולות הכלכליות שלה, הרי בית המשפט יכול לפסוק תשלום מופחת.

 אנשים רבים המצויים בהליכי גירושין מנסים לא פעם להבריח את הנכסים שלהם ורושמים על שם של בן משפחה הכנסות שונות, זאת במטרה להסתיר את היכולות הכלכליות שלהם.

במטרה לעלות על היכולות הכלכליות האמיתות שלהם ניתן לפנות אל בית המשפט.

צוות משרד חקירות אמין יעמוד לשירותכם במהלכה של החקירה

במידה ואתם זקוקים לחוקר פרטי לצורך ניהול חקירה כלכלית מקיפה, הרי ההמלצה היא לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את  המשרד המקצועי ביותר.

ככל שתשקיעו זמן רב בחיפוש אחר משרד עורכי דין מקצועי כך התוצאה תהיה בהתאם. משרד חקירות ובו פועלים חוקרים פרטיים אמינים יהיה משרד בו תוכלו לסמוך על הצוות.

צוות חקירות יסייע לכם באמצעות ציוד חקירה מקיף

צוות חקירה  מקצועי יסייע לכם להגיע אל האמת באמצעות ציוד חקירה מקיף תוך הכנת תוכנית פעולה מקיפה וסולידית אשר תכלול מעורבת שלכם בהליך.

כיצד תמצאו את המשרד הטוב ביותר

בשל העובדה כי מדובר בנושא רגיש יהיה עליכם להשקיע לא מעט מאמצים באיתור המשרד המקצועי ביותר. לצורך כך ההמלצה היא להיפגש באופן אישי עם צוות החוקרים ואף לקרוא חומרים על המשרד.

שימו לב, ככל שתגיעו מוכנים יותר לפגישה, כך תדעו האם בחרתם את המשרד המתאים ביותר. הקשיבו למידע של צוות החוקרים ובחנו את ההתנהלות שלהם במטרה לקבל החלטה מקיפה בנושא.