משרד חקירות כלכליות: חקירה כלכלית מבוצעת במטרה ללמוד על היכולת הכלכלית של אדם או חברה. החקירה תכלול איסוף מידע אודות סוגי הכנסה שונים, כמו הכנסה ממקום עבודה, עסקים, נדל"ן, חשבונות בנק בארץ ובחו"ל, קרנות פנסיה וביטוחים, ירושות ועוד.

החקירה לא חייבת להתמקד רק בהכנסות של הנבדק, והיא עשויה להתמקד גם בחובותיו של הנבדק והתנהלותו הכלכלית. האם יש לו חובות, תיקים בהוצאה לפועל, הגבלות על חשבונות בנק, תביעות אזרחיות ועוד.

חקירת היכולת הכלכלית

חקירה כלכלית תבוצע במספר מקרים. אם מישהו חייב לכם כסף, עליכם לחשוב פעמיים לפני שתפתחו בהליך משפטי, כיוון שיתכן שיתברר שפשוט אין לו כסף לשלם לכם. במקום להתחיל בהליך המשפטי, ורק אחרי שהוצאתם כסף על הוצאות משפט לגלות שאין לו כסף, תוכלו לבדוק זאת מבעוד מועד בחקירה כלכלית. כך תדעו מראש האם החייב מסוגל לשלם לכם.

חקירה כלכלית מבוצעת במטרה לספק לכם תחושת ביטחון בעת התקשרות עסקית עם גורם זר או מוכר. כאשר אתם מרגישים שמסתירים מכם משהו, או שאתם חושדים בטוהר הכוונות של הצד השני בעסקה אתם עלולים לחוש חוסר ביטחון. אנחנו ברונן נוה חקירות נעזור לכם לגלות האם מסתירים מכם את האמת, ונספק לכם וודאות ושלמות בעסקה.

משרד חקירות כלכליות: חקירה כלכלית במהלך גירושין

חתונה היא עניין יפה ומאושר, וההפך של חתונה הם גירושין, שעלולים להיות עניין מכוער ועצוב. בחלק מהמקרים אחד מהצדדים מנסה להימנע מחלוקה שווה של הנכסים, והוא מנסה להסתיר נכסים מהצד השני. הוא עשוי להעביר רכוש במתנה, לרשום אותו על שם אנשים אחרים או להעביר אותו לחו"ל, וכך להימנע מחלוקה שווה.

חקירה כלכלית מעמיקה תאפשר לאתר את כל הרכוש שנצבר אצל בני הזוג במהלך הנישואין, ותסייע לחלק אותו באופן שווה.

חקירה כלכלית לפני התקשרות עסקית

לפני שמתחילים התקשרות עסקית כדאי לערוך חקירה כלכלית אודות הגורם איתו אתם מעוניינים להתקשר. במהלך החקירה נבדוק את החוסן הכלכלי של הארגון או האדם, וכן האם הוא מתנהל באופן תקין. באמצעות חקירה כלכלית יסודית תוכלו להימנע מהפתעות בהמשך.

רונן נוה חקירות מספקים שירות חקירות כלכליות. נערוך עבורכם מעקב, ובסיומו נפיק דו"ח מסודר שיכלול את כל המידע כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

לקבלת ייעוץ חינם אודות חקירות כלכליות התקשרו 077-9969033 או השאירו פרטים: