חקירה אפקטיבית תכלול בדרך כלל גם מעקב מקצועי. אנחנו ברונן נוה חקירות מעסיקים אנשי שטח מנוסים שיבצעו מעקב דיסקרטי ויספקו ראיות מפורטות. באמצעות ציוד מעקב מתקדם ואנשי צוות מקצועיים, חוקרים פרטיים מיומנים היטב. אנחנו אוספים ראיות איכותיות ומתועדות אשר ישמשו כראיות קבילות בבית המשפט.

עוד בטרם היציאה לשטח ותחילת המעקב אנחנו עושים עבודת איסוף קפדנית. תחילה אנחנו אוספים חומר רקע אודות האובייקט ולומדים על אורחות חייו. אנחנו לוקחים בחשבון את כל הגורמים השונים שרלוונטיים למעקב ולאיסוף הראיות. נחשוב על המיקום הגאוגרפי, על אמצעי התחבורה בהם משתמש הנעקב, מעקבי עבר, סביבתו החברתית והמקצועית של האובייקט הנעקב ועוד.

נתכנן את המעקב לפרטים, כך שהנעקב לא ירגיש שאנחנו בעקבותיו, וימשיך בחייו כרגיל. נשתמש באמצעים טכניים מתקדמים כמו מצלמות, ציוד הקלטה, אמצעי מעקב טכניים ועוד.

בסיום המעקב יקבל הלקוח דו"ח מעקב שיפרט את תאריכי המעקב והשעות בהן הוא נערך, וכן נתונים ואירועים מיוחדים שהתרחשו במהלכו. הדו"ח יכלול גם תמונות וסרטונים שישמשו כראיות במקרה שהלקוח יחליט לפנות למשטרה או לבית המשפט.

דו"ח המעקב מופק בשיתוף משרד עורכי דין, מה שמבטיח את יעילות וחוקיות הדו"ח. אנחנו עובדים עם משרד עורכי דין מוביל, ובמקרה הצורך תוכלו להיעזר בשירותיו.

אנחנו מתמחים בביצוע מעקבים מכל הסוגים.

לקבלת ייעוץ חינם התקשרו 077-9969033 או השאירו פרטים: