חוקר פרטי מחירים:

בין אתם אתם זקוקים לחקירה כלכלית או חקירה אישית, עליכם לדעת מה המחיר בגין השירותים של חוקר פרטי על כך בכתבה הבאה.

עלות שירות חוקר פרטי

תחום החקירות נחלק בין המשטרה ובין החוקר הפרטי

בדומה לתחומים אחרים בארץ ניתן לראות כי תחום החקירות נחלק בין המשטרה ובין החוקרים הפרטיים. יש להדגיש כי משרדי החקירות לא מחליפים את המשטרה אלא מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

חוקרים פרטיים כפופים  לחוקים והתקנות של חוק החוקרים הפרטיים וכן מחויבים להציג רישיון עסק מטעם משרד המשפטים.

אילו תחומי חקירות ניתן למצוא

כיום ניתן למצוא שפע של תחומי חקירות בין היתר חקירות תנועה או למשל חקירות של תאונות דרכים. כל הזקוק לשירות של חוקר פרטי צריך לברר האם החוקר הפרטי יכול להעניק לו את השירות הנ"ל.

 חוקר פרטי יעשה שימוש בציוד אלקטרוני מתקדם

על מנת לבצע את החקירות פרטיות בצורה הטובה ביותר חוקר פרטי יעשה שימוש בציוד אלקטרוני מתקדם. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט התקדמות בתחום הציוד האלקטרוני לצורך ביצוע חקירות.

במטרה לאסוף ראיות החוקר הפרטי עושה שימוש בציוד רב והלקוחות שלו נדרשים לשלם עבור העובדה שהוא עושה שימוש בציוד במסגרת העבודה.

כמה עולה חוקר פרטי

בשל העובדה כי מדובר בתחום אשר התפתח בשנים האחרונות ניתן למצוא היום באתרי אינטרנט שונים מחירון של חוקרים פרטיים וכך לדעת מה המחיר עבור ביצוע עבודה מסוימת.

שאלו את החוקר הפרטי

טרם ההתקשרות עם החוקר הפרטי שאלו אותו שאלות לגבי אופן העבודה שלו ועל כמה גובה חוקר פרטי מחיר שעת מעקב . בשיחה הטלפונית עימם הוא יגיד לכם את המחיר שעת מעקב וכך תוכלו לקבל החלטה.

שאלו אותו אודות השירות

כל שירות כרוך בביצוע תשלום שונה. כך למשל, בדיקת פוליגרף אינה עולה כמו האזנות סתר ולכן יהיה עליכם לשאול את החוקר הפרטי כמה עולה השירות המבוקש.

בצעו השוואת מחירים

בדומה למקצועות אחרים בהם המחירים אינם זהים, גם בבואכם לשכור את שירותיו של חוקר פרטי יהיה עליכם לבצע השוואת מחירים מקיפה על מנת לשכור את השירות המקצועי ביותר.

הקפידו לקרוא חוות דעת על החוקר הפרטי

במידה ואתם מחפשים חוקר פרטי, ההמלצה היא לקרוא מספר רב של חוות דעת במטרה לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר לביצוע המשימה.
בחירת חוקר פרטי מיומן כמו רונן נווה תעניק לכם שקט נפשי- כך תדעו כי בחרתם את האיש הטוב ביותר לביצוע עבודת החקירה אשר יגבה מכם מחיר הוגן.

לחצו כאן על מנת לפרטים נוספים על משרד חקירות של רונן נווה.

זקוקים לעורך דין? היכנסו לאתר של עו"ד רונן אבניאל