עלות שירות חוקר פרטי

מה העלות של שירות חוקר פרטי?

במידה ואתם זקוקים לשירותיו של חוקר פרטי הרי יהיה עליכם לבחון את נושא המחיר.

מדובר במחירים אחרים

להבדיל מבעלי מקצוע אחרים, כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי יהיה עליכם להבין כי המחירים אינם קבועים אלא משתנים בהתאם לקריטריונים שונים.  

שימו לב כי הקריטריונים השונים משפיעים על המחיר וכן חשוב להביא בחשבון את משך זמן החקירה והיקף הצוות

שירות חוקר פרטי: כל חקירה דורשת השקעה שונה

חשוב לדעת כי כל חקירה דורשת השקעה שונה. כל חקירה כוללת רמת מורכבות אחרת ואף יש להביא בחשבון את משך החקירה.

עוד חשוב לדעת כי המחיר משתנה לפי היום בשבוע או החודש. עוד פרמטר חשוב זה מספר האנשים הלוקחים חלק בחקירה- ככל שמספר האנשים הלוקחים חלק בחקירה גדול יותר כך המחיר עולה.

 יתרה מכך, גם הציוד הטכני בו עושים שימוש במהלך החקירה משפיע על העלות. במידה ובמהלכה של החקירה יש צורך להתקין מצלמה, הרי הדבר משפיע על המחיר.

חקירה בענייני בגידות דורשת התייחסות אחרת

חשוב להדגיש כי חקירה בענייני בגידות דורשת התייחסות אחרת. על החוקר הפרטי לספק ללקוח שלו ראיות קבילות בבית המשפט ולכן יהיה עליו לעשות שימוש במספר אמצעי חקירה.

בבואכם לשכור את השירות של עורך דין לעניין בגידות חשוב מאד לשים לב כי קיבלתם דוח מפורט הכוללים את הפרטים האישיים שלכם וכן צילומי תמונות או וידאו.

 חשוב לבחון כי מדובר בחוקרים מנוסים ובעלי ניסיון רב בתחום.

יש חשיבות רבה בפגישה מקדימה

בשל המשתנים השונים קיימת חשיבות רבה בפגישה מקדימה. באמצעות פגישה אישית תהיה לכם האפשרות להבין את מהות החקירה ואת האמצעים בה

יעשה החוקר הפרטי שימוש  במהלכה של החקירה. שימו לב למחירים העשויים להיות נמוכים יתר על המידה- הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה ועליכם לדעת כי אין מדובר בחוקר פרטי מקצועי אלא בחובבן.

לסיכומו של דבר

לסיכום הדברים- במידה ואתם זקוקים לשירות של חוקר פרטי שיבצע מעקבים לצורך חקירה ההמלצה היא לקבוע פגישת ייעוץ על מנת להבין כמה זה יעלה לכם. במהלכה של הפגישה תבחנו את העבודה שלו ואת המחיר.

שימו לב כי רק חוקר פרטי בעל ניסיון עשיר יביא לכם את ההוכחות הרצויות.

 ההמלצה היא לבצע חיפוש מקיף על מנת למצוא את החוקר הפרטי הטוב ביותר לביצוע החקירה. שימו לב כי פשרה רק תוביל לחקירה שאינה איכותית ולכן אסור לכם להתפשר על המחיר.

ראו עוד: משרד חקירות