חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות: כאשר אחד מבני הזוג חושד שהצד השני בוגד בו, הוא פונה למשרד חקירות פרטי כדי לאמת או להפריך את החשד. צוות המשרד יבצע סידרה של מעקבים על מנת לברר האם יש בסיס לחשדות. בסיום תקופת המעקב יופק דו"ח מעקב מסודר ללקוח, שיכלול ראיות וחומרים מהמעקב.

החוקר ימציא הוכחות, כמו צילומי וידאו וסטילס המוכיחות את הבגידה. כאשר מתברר שאכן יש אמת בחשד, יוכל הצד הנבגד להשתמש בצילומים ובראיות ה אחרות בבית המשפט או בבית הדין הרבני לענייני משפחה.

חוקר בגידות חייב לפעול בנחישות וברגישות. מצד אחד, עליו להיות נחוש במרדפו אחר האמת, מצד שני עליו להיות רגיש לכך שמדובר בחקירה מורכבת מאוד מבחינה רגשית. בן הזוג הנבגד מוצף רגשות, ועלול לרצות לפעול מתוך תחושת נקם. החוקר יסייע בניתוח המידע, וייעץ לו כיצד עליו לנהוג.

אנחנו ברונן נווה חקירות עובדים באופן צמוד עם משרד עורכי דין מוביל, כדי לייעץ ללקוחות שלו, עצות העולות בקנה אחד עם החוק.

חושדת שבן הזוג בוגד בך מאחורי הגב? חושד בבת הזוג? מרגישים שמרמים אתכם?

אנחנו נעזור לכם לגלות את האמת. לשיחת ייעוץ ללא עלות התקשרו 077-9969033 או השאירו פרטים:

חוקר פרטי לבגידות: אתם יכולים לחיות עם אותו אדם במשך שלושים שנה ולגלות ביום אחד בהיר כי הם שיקרו לכם לכל אורך הדרך וניהל פרשיות אהבים רבות עם אינספור נשים או גברים. כן העובדה כי אתם מתעוררים כל בוקר במיטה ליד בת או בן זוג אינה אומרת כי אתם מכירים אותו וכי אתם יודעים הכול עליו.

אם אתם רוצים לנהל את עניינכם נכון ובאמת לבטוח באדם הקרוב אליכם כדאי לכם לשאול את עצמכם לעומק האם הוא לא בוגד בכם. הדרך היחידה להיות בטוחים בתשובה זו היא לפנות לחוקר פרטי אשר יעקוב אחר אותו אדם ואשר יאפשר לכם לקבל את המידע המקיף ביותר עליו ולהיות בטוחים כי אין לבן או בת הזוג רומן עם אדם אחר וכך להתמסר לחלוטין לקשר.

עלויות של חוקר פרטי בגידות

בטח כבר הבנתם כי הפניה אל חוקר פרטי היא למעשה למען הקשר הזוגי שלכם. זוהי הדרך היחידה שלכם להבטיח כי תבחרו את החוקר הפרטי המתאים ביותר ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. לכן אם אתם רוצים לחיות בקשר בריא וטוב אנחנו מציעים לכם לשקול ברצינות לפנות אל חוקר פרטי אשר יברר כל מה שצריך על בן או בת הזוג שלכם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי העלות של חוקר פרטי היא ממש לא גבוהה וכי אתם לא צריכים להיות מוטרדים מנושא זה יתר על המידה. לאור הגילויים שהחוקר משיג לכם ניתן לומר כי מדובר בהשקעה חכמה ומושכלת אשר תשרת אתכם בצורה נהדרת.

מדוע המקצועיות חשובה לא פחות מהמחיר?

כאשר אנחנו מבקשים את עזרתו של חוקר פרטי לבגידות אנחנו צריכים לזכור כי פעמים רבות הממצאים שלו יכולים לשפוך אור גדול על המצב בנינו לבין הצד השני בקשר. כולנו שמענו על סיפורי בגידות כאלו ואחרים, על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי פעמים רבות הממצאים של החוקר במקרה שיש רומן מחוץ לקשר יכולים לשמש כראיה בתיק גירושין. לכן אנחנו צריכים להבטיח כי הראיה הושגה בחוק וכי החוקר הקפיד על כל הכללים כאשר הוא עקב אחר הצד השני בקשר. לכן האיכות של החוקר היא חשובה ביותר ואנו לא יכולים להתפשר על נקודה זו אם אנחנו רוצים לנהל את עניינו בצורה הטובה ביותר שיש והמקצועית ביותר שיש.

איך עובד חוקר פרטי בגידות

איך עובד חוקר פרטי? תפקידו של החוקר הפרטי הוא לתעד טעויות שאחרים עושים. במרבית המקרים הוא מבצע חקירה פרטית ומתעד את הטעויות השונות תוך שימוש במגוון שיטות חקירה, כמו למשל מעקבים אחר החשודים וכן שימוש בציוד ריגול במטרה לספק מידע.

כמה זמן אתה חושד כי משהו אינו תקין בחיים שלך? אם נדמה לך כי לא מדובר רק בחששות, הרי זה בדיוק הזמן להכניס לתמונה חוקר פרטי מוסמך. חוקר פרטי בעל ניסיון רב יסייע לכם רבות.

צוות חוקרים מיומן

בבואכם לבחור חוקר פרטי לבגידות, ההמלצה היא לבצע תחקיר מקיף במטרה לבחור את המשרד המקצועי והמיומן ביותר, לדוגמא אצל רונן נווה חקירות – בו תמצאו את צוות החוקרים האיכותי ביותר.

סוגי בגידות

כיום ניתן למנות מספר רב של בגידות להלן כמה דוגמאות שונות:

בגידה וירטואלית: מדובר בבגידה בה בני הזוג מצויים בשעת לילה מאוחרת באינטרנט ומשוחחים עם אנשים אחרים.

בגידה חד פעמית: בגידה מסוג זה מתרחשת כאשר אחד מבני הזוג ניגש למישהו אשר מוצא חן בעיניו והמטרה היא סיפוק היצר המיני.

רומן ממושך: מדובר בבגידה הכוללת השקעה רגשית וכספית על חשבון הזמן של בן או בת הזוג וכוללת לא מעט שקרים.

מדוע אנשים מחליטים לבגוד במסגרת הנישואין

נשאלת השאלה מדוע אנשים מחליטים לבגוד במסגרת הנישואין, התשובה היא כי  מדובר בהפרת אמון של צד אחר וצד אחר כאשר הבגידה יכולה להתרחש בכל שלב בחיים המשותפים. בגידה היא הפרת אמון מוחלטת בין בני זוג והיא יכולה להתרחש בכל שלב בחיים.

חוקר פרטי בגידות: כאן הוא נכנס לתמונה

אם מתעורר החשד כי בן הזוג בוגד, הרי לא כדאי להסתמך על שמועות בלבד אלא לערב גורם מקצועי. מעורבות של גורם מקצועי תסייע רבות לפתור את הנושא וכך יהיה לכם שקט נפשי – כך תדעו כי בחרתם את איש המקצוע אשר יסייע לכם להפיג את החששות שלכם באמצעות שנות הניסיון הרבות שלו. כיום ישנם חוקרים פרטיים רבים ולכן כדאי לבצע תחקיר מקיף במטרה למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר.

היכנסו לאתר האינטרנט

כיום לכל חוקר פרטי יש אתר אינטרנט ובו תמצאו מגוון פרטים אודות החקירות השונות ושיטות החקירה. ככל שתאספו פרטים רבים יותר על משרד החקירות, כך תוכלו לדעת כי בחרתם את החוקר המיומן ביותר.

איסוף פרטים עשוי להשפיע על טיב החקירה

אם לא תאספו פרטים, לא תדעו מי החוקר הפרטי העומד מולכם והדבר יכול להשפיע על טיב החקירה.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות חוקר פרטי במרכז