חוקר פרטי: אמינות מקצועיות ודיסקרטיות

חוקר פרטי: האדם הקרוב לנו ביותר, איתו אנחנו מבלים את מרבית שנות חיינו הוא בן הזוג שלנו, זאת כמובן בהנחה שנשארנו בזוגיות או בקשר נישואין רוב הזמן. לצערנו הסטטיסטיקה מוכיחה אחרת. על פי הסטטיסטיקה שלושים אחוז מהזוגות המתחתנים, יתגרשו בשלב כלשהו בחייהם.  בחיי הנישואין אנחנו חווים עליות ומורדות, ומרבית הזוגות הנשואים לאורך זמן, צולחים את התקופות הקשות וממשיכים ביחד יד ביד.

לעתים אנחנו מרגישים סדקים בחיי הנישואין, ואף נוטים לחשוד בבן הזוג בבגידה. ולעתים זה נופל עלינו בהפתעה גמורה. אתם יכולים לחיות בזוגיות עשרות שנים, ובוקר בהיר אחד לגלות שבן הזוג בוגד בכם. לאחר שמתאוששים מהשוק שבעצם שנים אתם חולקים את אותו הבית והמיטה עם מישהו ואתם לא יודעים עליו הכול.

במצב בו אתם רוצים להיות בטוחים בבן הזוג שלכם ולדעת עליו הכול ולעומק ובעיקר האם הוא נאמן לכם או בוגד בכם, ניתן לפנות למשרד חקירות ולהיעזר בשירותיו של חוקר פרטי מקצועי המתמחה בבגידות.

לחצו כאן למידע אודות משרד חקירות פרטי

מהו השירות הניתן על ידי חוקר המתמחה בבגידות?

כאשר אחד מבני הזוג פונה אל חוקר פרטי,  הוא בדרך כלל רוצה לאמת או להפריך את החשד לבגידה מצידו, המקנן בו מזה זמן, שלעיתים מדיר שינה מעיניו, מקשה על האווירה בבית ומעיב על מערכת היחסים.

לאחר ההתקשרות עם חוקר פרטי, צוות משרדו, יבצע מעקבים בכדי לבדוק האם יש בסיס אמיתי לחשדות לבגידה. לאחר סדרת מעקבים, הצוות יפיק דוח מעקב מסודר הכולל ראיות וחומרים מתקופת המעקב עבור הלקוח.

החמרים הכלולים בדוח החקירה, אותם יעביר החוקר ללקוח, יהיו צילומי סטילס, וצילומי וידאו, אשר בהם ניתן יהיה להשתמש בעת הצורך בבית המשפט או בבית הדין הרבני לענייני משפחה.

שיטות הפעולה של החוקר

חוקר פרטי פועל בשני מישורים במקביל, מצד אחד בנחישות על מנת למצות את כל כיווני החקירה העולים תוך כדי חתירה להגיע לחקר האמת, ומצד שני ברגישות מאחר ומדובר במשימה מורכבת מבחינה רגשית, וגם בכדי לשמור על מרב הדיסקרטיות של המעקב והממצאים עד גמר החקירה.

בנושא חקירת בגידות שהינו נושא רגיש ביותר, חשוב להקדיש תשומת לב ולהפעיל שיקול דעת, כדי לבחור את החוקר הפרטי המתאים לכם ביותר. חשוב לבחור בחוקר פרטי, בעל וותק וניסיון, מקצועי אמין ואיכותי ובעיקר דיסקרטי. חוקר כזה יברר לעומק וישיג את כל המידע הדרוש על בן זוגכם. החוקר הפרטי ישיג את הממצאים כולם כחוק, בכדי שיוכלו לשמש כראייה בבית המשפט בעת הצורך. יתכנו מקרים בהם החקירה לא תעלה ממצאים וחשדות אמתיים לבגידה. במקרה כזה שבו בגמר החקירה וקבלת דוח החקירה, יתברר לכם שבן זוגכם אינו בוגד בכם, החוקר יוכל לדאוג להעלים את דבר קיומה, להשמיד את הראיות ולטשטש כל זכר לחקירה עבורכם.